Yisad

18 - 19 EKİM 2014 SİVAS İL TOPLANTISI

İl toplantılarının onsekizincisi 18 - 19 EKİM 2014 tarihlerinde Sivas ilimizde gerçekleştirilmiştir.

İlk gün Ocaklar Makine evsahipliğinde Lezzetçi Çamlık’da sabah kahvaltısı yapılmış, daha sonra Tüdemsaş A.Ş. ziyaret edilmiş, bilgi alışverişinde bulunulmuş ve nvagon fabrikası gezilmiştir. Daha sonra Sivas Organize Sanayi Bölgesine gidilerek Ocaklar makine, Gökler Group, Ayçelik, Aktes firmaları ziyaret edilmiştir.

Akşamında; Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ziyaret edilmiş, Sivas ilimizin ekonomik ve sosyal faaliyetleri konularında brifing verilmiş ve Ticaret ve Sanayi Odasının evsahipliğinde Paşa fabrikası tesislerinde akşam yemeği yenilmiştir.

İkinci gün Sivas Demir Çelik A.Ş. ziyaret edilmiş, Genel Müdür yardımcısı ve Derneğimiz kurucularından Saffet BEŞTEPE brifing vermiş ve fabrika gezilmiştir.

Öğlen sonu Sivas’ın tarihi ve kültürel mekanları gezilerek ziyaret edilmiştir. Akşamında Üyemiz Sivaslılar Metal İnşaat Sanayi Dış Tic. Ltd.Şti. ev sahipliğinde akşam yemeği yenilmiştir.

Olumlu geçen bu toplantımızda bizimle ilgilenen ve yardımcı olan tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederiz.

Bundan sonra yapılacak il toplantılarımızda tüm üyelerimizi aramızda görmek ve toplantı yapılacak ilin tespitinde önerilerinizi bekleriz.

yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad
yisad